AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım Nevşehir’de

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, 14 Mayıs’taki seçimlerin diğerlerine benzemediğini belirterek, “Bu seçimde FETÖ’cülerin, bölücülerin sesini bir daha çıkmamak üzere kalpten kesiyoruz.” Dedi.

Çeşitli programlara katılmak için Nevşehir’e gelen Yıldırım, AK Parti İl Başkanlığı ziyaretinin ardından partisinin Emek Mahallesi’nde bulunan seçi ofisinin açılışına katıldı. Burada partililere hitap eden Yıldırım,  14 Mayıs’ta Nevşehir’den AK Parti’ye yine rekor bir oy beklediklerini söyledi.

Yıldırım, “Bizim seçim ofisi açılışımız bile diğerlerinin mitinginden daha coşkulu. Değerli kardeşlerim bu coşkuyu, bu samimiyeti, bu muhabbeti gördükten sonra gönlüm rahat, buradan giderken huzur içinde ayrılacağım. Huzur şehri  Nevşehir. Nevşehir bu işi bitirmiş. Size memleket sevdalısı, adam gibi adam, dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını getirdim. Nevşehir’in saygıdeğer güzel insanları, önümüzde on bir gün var. On bir gün sonra sandığa gideceğiz. Sandıkları öyle bir dolduracağız ki o PKK, Kandil, FETÖ’nün sesi soluğu kesilecek.14 Mayıs’ta tarih yazacağız. Sizden isteğim ve talebim bu seçimlerde Nevşehir’den rekor üstüne rekor kırmanız. Biz 15 seçime girdik ve bu seçimlerde hep Nevşehir bizi açık ara birinci parti yaptı. Hepinize teşekkür ediyorum.” dedi

Açılışta konuşan Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran ise, “Kutlu güne az kaldı. Lafı çok uzatmaya gerek yok. Sayın Genel Başkan Vekilimiz ve son Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım şehrimizi şereflendirdi. Bu tablo, bu birlik, bu beraberlik sandığa da yansıyacak. Türkiye’nin 13. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan olacak. Nevşehir’den 3 milletvekili adayımız da Ankara’ya gidecek ve meclis çoğunluğu da bizim olacak. “ diye konuştu.

Açılışta ayrıca, AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayları Süleyman Özgün, Emre Çalışkan ve Mustafa Rauf Yanar da selamlama konuşması yaptı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*