AK Partili Kırkpınar, coşkulu kalabalığa seslendi

AK Parti tarafından Kemalpaşa’da düzenlenen Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı ve Ahmet Şafak konserine katılan AK Parti İzmir Milletvekili ve Milletvekili Adayı Yaşar Kırkpınar, 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile AK Parti’nin sandıktan galip geleceğini belirterek, Türkiye Yüzyılı vizyonunu hep birlikte hayata geçireceklerini ifade etti.

AK Parti Kemalpaşa İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Ahmet Şafak Konseri ve SKM açılışına Kemalpaşalılar yoğun ilgi gösterdi. Konser öncesi vatandaşlara hitap eden Kırkpınar, Kemalpaşa’nın her zaman Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile AK Partiye destek verdiğini vurguladı.

Kırkpınar, “Sizlerin AK Parti kurulduğu günden buyana hem Sn. Cumhurbaşkanına hem de yol arkadaşları olan bizlere verdiği destekle her daim gurur duyduk. İnanıyorum ki; sizler 14 Mayıs’ta da Cumhurbaşkanımız ile partimize yine aynı şekilde en büyük desteği vereceksiniz. Çünkü sizler her daim olduğu gibi bugünde haktan ve hakikatten yana olacaksınız. Birileri gibi kapalı kapılar ardından gizli pazarlıklar yapıp, terör örgütlerine ve Fetö’cülere sırf kazanmak uğruna sözler verenlere sizlerin itimat etmeyeceğini bir kardeşiniz olarak ben çok iyi biliyorum. Allah sizlerden razı olsun” dedi.

Türkiye Yüzyılı vizyonunu AK Parti olarak milletten aldıkları destekle yine millet ile hayata geçireceklerini hatırlatan Kırkpınar, konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

“Türkiye Yüzyılı vizyonu, kurduğumuz altyapının üzerinde yükselen büyük bir hedefin adıdır. Karşımızda bizim 21 yılda yaptıklarımızı 21 haftada yıkacak bir zihniyet var. 21 yıldır olduğu gibi 14 Mayıs’ta da inşallah hep birlikte tarih yazacağız. Bu tarih, Türkiye Yüzyılı tarihidir. Bu tarih, Türkiye’nin üzerinde yazılan senaryoların bir kez daha yırtılıp atılması tarihidir. Bu tarih, milletimizi ayrıştırarak aramıza nifak tohumları ekme oyunlarını bir kez daha boşa çıkarma tarihidir.”

Kendilerinin 21 yıldır sadece eser ve hizmet siyaseti yürüttüğünü vurgulayan AK Partili Kırkpınar, hangi tuzak kurulursa kurulsun hizmet etmekten, vazgeçmediklerini, çünkü ülkeyi, milleti aşkla sevdiklerini söyledi.

Program Ahmet Şafak konseri ile son buldu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*