Başkan Arslan Gençlerle Buluştu

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, “Söz Gençlerin” gençlik buluşmasında Şükrü Tunar Kültür Merkezi’nde gençlerle bir araya gelerek soruları yanıtladı.

 

“Söz Gençlerin” gençlik buluşmasında kahve eşliğinde yapılan soru-cevap sohbet ortamında gerçekleşti. 3 saat süren programda gençlerin soruları tek tek yanıtlandı. Gençlerin sözlerine ve ilgisine önem verdiklerini bu buluşmalarını önemsediklerini belirten Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, gençlere daha güzel bir gelecek hazırlamak için çalıştıklarını kaydetti. Başkan Arslan, “6 Şubat’ta ülkemizi derinden sarsan, yaralayan 11 ilimizi etkileyen Kahramanmaraş merkezli depremde depremzedelere Edremit Belediyesi olarak ilk günden itibaren el uzatmak, onların yaralarını sarmak için müthiş bir çalışma sergiledik. Edremit bu performansıyla bir tarih yazdı. Edremit’in bu kadar öne çıkmasının nedeni tabii ki Edremit gençliğinin performansıdır. Yardımların hazırlanması, paketlenmesi ve araçlara yüklenmesinde yüzlerce Edremitli genç müthiş bir performans sergiledi. Bizim onur ve gururumuz oldunuz. Belediyemiz ve Edremit halkı adına sizlere şükranlarımı sunuyorum. Edremit’te projelerimizin önemli bölümünü gençler için yaptık.” dedi.

Ardından Başkan Selman Hasan Arslan, CHP Balıkesir Milletvekili Adayı Serkan Sarı ve Millet İttifakı Milletvekili Adayı Burak Dalgın ile birlikte gençlerden gelen soruları yanıtladı. Gece sonunda gençlerle özçekim yapan Başkan Arslan, programa katılan CHP Balıkesir Milletvekili Adayı Serkan Sarı, Millet İttifakı Balıkesir Milletvekili Adayı Burak Dalgın, CHP Edremit İlçe Başkanı Deniz Onur Özcan, İyi Parti Edremit İlçe Başkanı Oğuzhan Cıvgaz, Deva Partisi Edremit İlçe Başkanı Tevfik Çelik, İyi Parti Balıkesir Milletvekili Adayı Özlem Ural, katılan gençlere ve emek verenlere teşekkür etti. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*