Başkan Engin: Değişimi Kadınlar ve Gençler Başlatacak

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, 14 Mayıs seçimleri öncesinde mahalle gezilerini sürdürüyor. Limanreis, Sahilevleri, Altıevler, Yenikale ve Huzur Mahallerinde emekli, genç, esnaf, çocuk ayırmadan yurttaşlarla bir araya gelen Başkan Engin, 14 Mayıs seçimlerinde herkesi sandığa davet etti. Başkan Engin, “Hep beraber sandığa gidecek, hep beraber başaracağız. İlk kez oy kullanacak birçok gencimizle bir araya geldik. Sahada gördük ki ülkemizdeki bu değişimi kadınlar ve gençler başlatacak. Hak, hukuk ve adalet için ayrı gayrı olmadan hep birlikte çalışacak, birleşe birleşe kazanacağız” diye konuştu

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, Türkiye’nin geleceğini belirleyecek 14 Mayıs seçimleri öncesinde vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Başkan Engin, CHP Narlıdere İlçe Başkanı Mesut Durgun, CHP Narlıdere Kadın Kolları Başkanı Ömür Gürokur ve gençlik kolları üyeleriyle birlikte Narlıdere’yi karış karış gezerek esnaf ve yurttaşlarla bir araya geldi. Narlıdere’nin mahallelerini cadde cadde, sokak sokak gezen Başkan Engin vatandaşları 14 Mayıs seçimlerinde sandığa davet etti. 

5 MAHALLE DOLAŞTI

Güne Anadolu Birliği Derneği ve Anadolu Federasyonu’nun düzenlediği ve CHP Parti Örgütü ve Örgüt Yönetimlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı’nın katılımıyla gerçekleştirilen toplantıyla başlayan Başkan Engin’in ikinci durağı Limanreis Mahallesi oldu. Burada esnafları ve vatandaşları tek tek ziyaret eden Başkan Engin; talep ve önerileri dinledi, yurttaşlarla bol bol sohbet etti. Daha sonra Altıevler ve Sahilevleri’ne geçen Başkan Engin, belediye işletmesi olan Mandalin Kafe’de vatandaşlarla bir araya gelirken, bölgedeki işletmeleri tek tek gezerek yurttaşlara 14 Mayıs seçimlerinin önemini anlattı. Yenikale ve Huzur Mahallelerindeki bütün kahveleri dolaşan, gençlerin yoğunlukla bulunduğu kafeleri ziyaret eden Başkan Engin; emekli, genç, esnaf, çocuk ayırmadan vatandaşları tek tek dinledi.

HEP BERABER BAŞARACAĞIZ

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, yaptıkları ziyaretlerde vatandaşların en çok geçim derdi sıkıntılarını paylaştığını belirterek, “Bu durumu halkımız değiştirecek ve ülkenin kaderini belirleyecek. Biz de çocuklarımızın ve ülkemizin geleceği için durmadan koşturacak ve vatandaşlarımıza doğru bildiğimizi anlatacağız. Çünkü bizlerin birer siyasetçi olarak öneri yapma görevimiz de var. Hep beraber sandığa gidecek, hep beraber başaracağız. İlk kez oy kullanacak birçok gencimizle bir araya geldik. Sahada gördük ki ülkemizdeki bu değişimi kadınlar ve gençler başlatacak. Hak, hukuk ve adalet için ayrı gayrı olmadan hep birlikte çalışacak, birleşe birleşe kazanacağız” diye konuştu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*