Başkan Topaloğlu Turizm Bulvarı’nda çalışmaları inceledi

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Çamyuva Mahallesi Turizm Bulvarı’nda yapımı devam eden yol ve kaldırım çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Topaloğlu’na, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül ile meclis üyesi Mustafa Bilici de eşlik etti.

Başkan Topaloğlu, Çamyuva Mahallesi’nin en işlek yerlerinden olan Turizm Bulvarı’nda bozulan ve tahrip olan yerlerin bakım ve onarım çalışmaları kapsamında 790 metre uzunluğundaki yolda incelemelerde bulundu.

Toplam 11 bin metrekarelik alanda 790 metre uzunluğunda dökülecek asfalt çalışmalarının yanı sıra 830 metre yağmur suyu drenaj hattı, 2 bin 370 metrekare çiçeklik, 22 aydınlatma direği, sulama tesisatı ve peyzaj çalışmaları da yapılacağı öğrenildi.

Belediye Başkanı Topaloğlu, yaptığı açıklamada, Turizm Bulvarı’nda yapımı devam eden çalışmaların en kısa sürede tamamlanacağını belirterek, “Çamyuva Mahallesi’nin en işlek yerlerinden olan Turizm Bulvarı’nı yenileme çalışmalarımız hızla devam ediyor. Zamanla tahrip olan ve bozulan yolumuzu ve altyapısını komple yeniliyoruz. Çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlayarak halkımızın kullanımına sunacağız. Halkımız için hizmet üretmeye devam edeceğiz.” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*