DLSS 3 ‘Diablo IV’ Server Slam Macerası başlıyor!

GeForce RTX’i satın alarak ve ‘Diablo IV’ ve daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Blizzard, Diablo IV Server Slam Beta’yı oyucuların erişimine açıyor bu sayede oyuncular DLSS 3’ün oyunda yarattığı farka ilk elden şahit olabilecek. 6 Haziran’da Diablo IV’ün gelişini kutlamak için NVIDIA, Diablo IV GeForce RTX 40 Serisi Bundle paketine kullanıcıların erişimine açıyor. 

Ayrıca bu hafta  Fobia – St. Dinfna HotelNo OneSurvived ve Someday You’ll Return: Director’s Cut oyunlarının, DLSS 2 desteğiyle performansı artırıyor.

GeForce RTX ve Diablo IV Uyumu

Blizzard ve NVIDIA oyunun kurallarını değiştiren teknolojileri Diablo ® IV’e getirmek için iş birliği yaparak GeForce oyuncularına eksiksiz bir deneyim vaat ediyor. Oyuncular NVIDIA DLSS 3 ile kare hızlarını artırırken NVIDIA Reflex desteğiyle oyunu daha da akıcı hale getirebiliyor. Bu da yetmezmiş gibi oyuncular, lansmandan sonra kullanıma sunulduğunda Diablo IV’te ışın izleme özelliğiyle cehennemin kapılarını ardına kadar aralayabilecekler.

Oyuncular, Diablo IV’ün DLSS 3 ile geliştirilmiş Server Slam Beta’sı bu hafta erişime açıldığında oyunda  olacakların tadına varabilecek! Başarılı DLSS 2 – Enhanced Açık Beta’nın ardından Blizzard, oyunları 12 -14 Mayıs tarihleri arasında Diablo IV Server Slam’da sunucularını test etmeye davet ediyor. NVIDIA DLSS 3’ü desteğiyle Server Slam,  GeForce RTX 40 Serisi oyuncularının kötülüğün güçlerini mutlak en yüksek kare hızlarında parçalamasına olanak tanıyor. 

Diablo IV 6 Haziran’da Piyasaya Sürülüyor

GeForce RTX Satın Alarak Diablo IV’e sahip olabilirsiniz

NVIDIA, 6 Haziran’da piyasaya sürülecek Diablo IV’ü kutlamak için, 13 Haziran tarihine kadar erişilebilecek olan  Diablo IV GeForce RTX 40 Serisi Bundle Paketini başlattı. Belirli satıcılardan GeForce RTX 4070, 4070 Ti, 4080 ve 4090 ekran kartı ve masaüstü bilgisayar alacak olanlar, bir Battle.net Diablo IV* kopyasına da sahip olabilecek. Ayrıca, oyuncular aşağıdaki özelliklere de erişebilecek:

  • Light-Bearer Mount and Caparison of Faith Zırhı
  • Diablo ® III Inarius Wings ve Inarius Murloc Pet***
  • World of Warcraft ® Amalgam Rage Mount****
  • Ve Diablo Immortal ® Umber Winged Darkness Cosmetics Set*****

DLSS Destekli Diğer Oyunlar

DLSS momentumu her geçen gün büyümeye devam ediyor.

  • Fobia – St. Dinfna Otel (DLSS 2 erişilebiliyor)
  • No One Survived (DLSS 2 erişilebiliyor)
  • Someday You’ll Return: Director’s Cut (DLSS 2 erişilebiliyor)
  •  

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*