Fenerbahçe ve Milli Takım Yüzücüsü Emre Sakcı’dan Tarihi Başarı

fenerbahce-ve-milli-takim-yuzucusu-emre-sakcidan-tarihi-basari.jpg

Efes Selçuk Yüzme Havuzu işletmecilerinden Fenerbahçe ve Milli takım antrenörleri Türker Oktay ve Bahar Oktay’ın sporcusu ve işletme ortağı olan Emre Sakcı, Sırbistan’ın Belgrad şehrinde yapılmakta olan Avrupa Yüzme Şampiyonası’nda 50 m kurbağalama branşında 26.92’lik derecesiyle Avrupa Şampiyonu oldu.

YENİ EMRE SAKCI’LAR YETİŞECEK

Türk yüzme tarihinde ilke imza atan Emre Sakcı, Avrupa Şampiyonu olarak, İstiklal Marşı’nı tüm dünyaya dinletti.  Belgrad’da altın madalya kazanan Emre Sakcı’nın antrenörleri Türker Oktay ve Bahar Oktay Emre’nin başarısından dolayı çok mutlu olduklarını ve başarıların devamının geleceğini belirterek; “24 Haziran Pazartesi günü Yüzme Havuzunda başlayacak olan yüzme kurslarının bitiminde başarılı olacak sporcu adaylarından, kulübümüze seçmeler yapılacak.  Ocak ayına kadar tamamlanacak olan Kapalı Yüzme Havuzunda kışında yüzme eğitimi verilecek ve Efes Selçuk’tan da yeni Emre Sakcı’lar yetişecek” dediler.

Başarılı Milli Sporcu Emre Sakcı Türkiye’ye döner dönmez Efes Selçuk Yüzme Havuzunda geleceğin şampiyon adayları ile imza gününde bir araya gelecek.

FİLİZ BAŞKAN’DAN TEBRİK

Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel de sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla Milli Yüzücü Emre Sakcı’nın Sırbistan’da düzenlenen Su Sporları Avrupa Şampiyonası’nda altın madalya kazanarak elde ettiği paylaşımı tebrik etti.

Efes Selçuk Belediyesi ile Olimpik Performans Spor Kulübü Derneği arasında imzalanan protokol ile geçtiğimiz yaz Fenerbahçe ve Milli takım antrenörleri Türker Oktay ve Bahar Oktay tarafından verilen yüzme dersleri 24 Haziran Pazartesi günü yeniden başlayacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*