Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman başkalığında yapıldı

Kartepe Belediyesi Mayıs Ayı olağan meclis toplantısı Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman başkalığında yapıldı. Meclis toplantısında 8 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.

Kartepe Belediyesi Mayıs ayı olağan meclis toplantısı Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman başkanlığında meclis salonunda yapıldı. Meclis toplantısında 8 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. Meclis gündeminde yer alan 2023 Mali yılı ücret gelir tarifesi tadilat talebi, Uzunbey, Uzunçiftlik, Emekevler, Acısu, Sarımeşe ve Köseköy mahalleleri ile ilgili hazırlanan uygulama imar planı değişikliği maddeleri oy birliği ile kabul edildi.

8 ADET KAMYON ALINACAK

Meclis gündeminde yer alan 6 adet damperli ve kar küreme aparatlı kamyon ile 2 adet hidrolik sıkıştırmalı çöp kamyonu alınması oy birliği, Kredi talebi maddesi oy çokluğu ile kabul edildi. Uzunbey ve Sarımeşe Mahalleleri uygulama imar planı değişikliği maddeleri İmar Komisyonu’na 2022 Mali yılı kesin hesabı maddesi Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edildi. Kartepe Belediyesi Mayıs ayı olağan meclis toplantısının ikinci oturumu 17 Mayıs 2023 Çarşamba günü saat 10.00’da yapılacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*