Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepe Kent Çarşı’sında kurulmaya başlayan Antika Pazarı’nı ilk gününde ziyaret etti

Kartepe’nin gelişmesi noktasında yaptığı yatırımların yanı sıra ticari hayatın gelişmesi ve ekonomik kalkınma için de çalışmalarına devam eden Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepe Kent Çarşı’sında kurulan Antika Pazarı’nı ziyaret etti.

HER ÇARŞAMBA GÜNÜ KURULACAK

Kartepe Kent Çarşısı’nda Çarşamba günleri Hanımeli Pazarı ile birlikte kurulacak olan Antika Pazarı’nda incelemelerde bulunan Kartepe Belediye Başkanı Kocaman, Pazarcılar Odası’ndan bilgi alarak, satışa sunulan ürünleri incelerken, esnafların istek ve talepleri dinledi.

ANTİKA MERAKLILARININ UĞRAK YERİ OLACAK

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, “Geçtiğimiz senelerde Kartepemizin kadınlarının emeklerini sergilemesi ve ev ekonomisine katkı sağlayabilmesi adına Hanımeli Pazarımızı açmıştık. Şimdi ise pazardaki hareketliliği artırmak üzere Antika Pazarı’nı kurduk. Ürünler çok güzel. Antika meraklılarının uğrak yeri olacak bir Pazar burası” açıklamasında bulundu.  

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*