Kartepe Sokaklarında TOGG Rüzgarı

Türkiye’nin ilk yerli otomobili TOGG ile Kartepe sokaklarında dolaşan Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, tek kelimeyle ifade ediyorum “mükemmel” açıklamasında bulundu. 

KOCAMAN SÜRÜŞ YAPTI

Türkiye’nin ilk yerli otomobili TOGG ile Kartepe sokaklarında dolaşan Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, aracı test etmenin yanı sıra kalitesini de yakından inceledi. Başkan Kocaman, tek kelimeyle ifade ediyorum “mükemmel” dedi.

TOGG’A BÜYÜK İLGİ

Kartepe genelinde TOGG ile sürüş deneyimi yaşayan Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’a hemşehrileri de büyük ilgi gösterdi. TOGG’u yakından görenler bu fırsatı kaçırmadılar. Aracı yakından inceleyen Kartepeliler hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmediler.

İKİNCİ DEVRİMİN ADIDIR TOGG  

Hemşehrilerinin TOGG’a gösterdikleri ilgiye eşlik eden Başkan Kocaman, “Mükemmel olarak yapılan TOGG, çok lüks, çok kaliteli inanılmaz bir heyecan yaşıyorum. Türkiye Cumhuriyeti’nin tarihine damga vuracak “Devrim” otomobilinden sonra ikinci devrimin adıdır TOGG.. Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere projede emeği geçen herkese gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*