Kır Kahvesi ve Masal Vadisi 6 Mayıs’ta açılıyor!

Lüleburgaz Kent Ormanı ikinci etabında yer alan Kır Kahvesi ve Masal Vadisi 6 Mayıs saat 16.00’da düzenlenecek törenle kapılarını vatandaşlara açıyor.

Lüleburgaz Belediyesi, etap etap çalışmalarını sürdürdüğü Lüleburgaz Kent Ormanında Kır Kahvesi ve Masal Vadisi’nde sona geldi. Ekiplerin hummalı bir şekilde hazırlıkları gerçekleştirdiği Kır Kahvesi ve Masal Vadisi 6 Mayıs Cumartesi günü saat 16.00’da düzenlenecek törenle kapılarını açıyor.

Hobbit evleri, ağaç evler ve daha niceleri…

Hıdırellez Şenlikleriyle aynı gün açılışı yapılacak olan Kır Kahvesi ve Masal Vadisi çocuklar ve aileler için cazibe merkezi haline gelecek. Vatandaşlar bir yandan ormanın içinde yer alan Kır Kahvesi’nde manzara eşliğinde yiyecek ve içeceklerini tüketebilecekken çocuklar da hobbit evleri ile ağaç evlerin içinde yer aldığı Masal Vadisi’nde unutulmaz bir deneyim yaşayacak.

Etap etap açılıyor!

Lüleburgaz Belediyesi’nin kentin hemen yanı başında halka kazandırdığı Lüleburgaz Kent Ormanı’nda çalışmalar etap etap sürecek. 973 dönümlük Kent Ormanı’nın halihazırda 44 dönümü hizmet verirken önümüzdeki günlerde ikinci etap da halkla buluşacak. Öte yandan ilerleyen süreçlerde festival alanı, seyir terası, gölet, macera parkuru, yürüyüş alanları gibi sosyal donatı alanlarının da hizmete sunulmasına devam edilecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*