Schneider Electric, Endüstriyel Dijital Dönüşüm Danışmanlığı ve Servis Hizmetlerini Başlatıyor

  • Schneider Electric, endüstriyel işletmelerin dijital dönüşüm yolculuklarını desteklemek ve hızlandırmak üzere stratejik planlama ve uygulamaları içeren Endüstriyel Dijital Dönüşüm Danışmanlığı ve Servis hizmetlerini tanıttı.
  • Şirketin diğer tüm faaliyetlerinde olduğu üzere bu yeni servisleri de küresel deneyim ve yerel uzmanlıkla, işletme seviyesinde sürdürülebilirlik, endüstriyel performans, dijital operasyon ve enerji yönetimi hedefiyle gerçekleştirilecek. 

Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında uzman olan Schneider Electric, Endüstriyel Dijital Dönüşüm Danışmanlığı ve Servis hizmetlerini tanıttı. Uzmanlaşma odaklı bu küresel hizmetler, endüstriyel işletmelerin geleceğe hazır, yenilikçi, sürdürülebilir, etkili ve uçtan uca bir dijital dönüşüm gerçekleştirmelerine yardımcı olmak üzere tasarlandı.

Endüstriyel dijitalleşme için kanıtlanmış ve ölçeklenebilir bir metodolojiye dayanan bu servisler, keşif, teşhis, strateji, tasarım, uygulama ve sürekli müşteri başarısını içeriyor. Böylece endüstriyel işletmeler, operasyonel verimlilik, işgücü yetkilendirmesi, sürdürülebilirlik, enerji verimliliği, varlık optimizasyonu ve siber güvenlik başta olmak üzere stratejik hedefler kapsamında yüksek bir etki elde etmek üzere Schneider Electric’in endüstriyel yazılımlarıyla desteklenen derin endüstriyel ve enerji alanındaki uzmanlığından yararlanabiliyor.

 

Bu yeni nesil hizmetleri değerlendiren Schneider Electric Endüstriyel Otomasyon Hizmetleri Kıdemli Başkan Yardımcısı Marc Fromager, “Başarıyla yürütülen bir endüstriyel dijital dönüşüm, yerel ihtiyaçları destekleyecek kadar çevik bir küresel vizyon gerektirir. Böyle programlar, sağlam siber güvenlikle desteklenen verimlilik, sürdürülebilirlik ve çalışan yetkilendirmesini kapsar. Bu doğrultuda, öncü enerji yönetimi ve otomasyon teknolojimiz ve yazılımlarımız tarafından desteklenen sayısız sektördeki benzersiz dijital dönüşüm deneyimimizle Schneider Electric olarak bu alandaki liderliğimizi kanıtlamış durumdayız. Bu deneyimi ve bilgi birikimini farklı endüstrilere aktarmak ve böylece küresel çapta önemli bir ihtiyaca yanıt sunmak üzere hayata geçirdiğimiz yeni servislerimiz, küresel ekiplerimizin tam desteğiyle yerel uzmanlar tarafından sağlanacak ve endüstriyel dönüşümü hızlandıracaktır” dedi.

Schneider Electric, müşterilerine yönelik endüstriyel dijital dönüşüm hizmetlerinin yanı sıra dünyanın farklı noktalarındaki akıllı fabrikaları ve dağıtım merkezleri ile de endüstriyel gelişimde önemli bir role sahip. Şirket, Dünya Ekonomi Forumu tarafından 4. Endüstriyel Devrim (4IR) Advanced Lighthouse ödülü ile birden fazla fabrikası ödüllendirilen ender şirketlerden biri. Dünya Ekonomi Forumu tarafından belirlenen ve Deniz Fenerleri (Lighthouses) olarak kabul edilen fabrikalar, zorlu finansal, operasyonel ve sürdürülebilirlik hedefleri doğrultusunda operasyonlarını, değer zincirlerini ve iş modellerini dönüştürmek üzere 4IR teknolojisini pilot uygulamadan büyük ölçekli entegrasyona dönüştürebilmiş tesisler olarak küresel gelişime liderlik ediyor.  

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*