Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Cuma Buluşmaları kapsamında Mehmet Akif Mahallesi’nde vatandaşlar ile bir araya geldi

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı’nın her hafta farklı bir camide gerçekleştirdiği ve vatandaşlarla istişare ederek Selçuklu’ya daha iyi hizmet verebilmenin hedeflendiği Cuma Buluşmalarının  bu haftaki adresi Mehmet Akif Mahallesi oldu. Başkan Pekyatırmacı Esader Valide Sultan Camii’nde kılınan Cuma namazının ardından mahalle sakinleriyle görüşerek onlardan gelen istek ve önerileri dinledi.

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı’ya, Konya Eski Büyükşehir Belediye Başkanı Halil Ürün,AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Asım Ceyhan, Selçuklu Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Avcıoğlu, Mehmet Akif Mahalle Muhtarı Kemal Çelim ve belediye başkan yardımcıları da eşlik etti.

Başkan Pekyatırmacı, “Prestij eserleri şehrimize kazandırdık”

Selçuklu’da ilçenin her noktasına en iyi hizmeti götürmek için gayret gösterdiklerini ifade eden Başkan Pekyatırmacı, “Gerçekleştirdiğimiz temel belediyecilik hizmetlerinin yanında sosyal tesis, spor alanları, sağlık ve eğitim tesisleri ile ilçeye değer kattık.  Amacımız ilçede yaşayan kadın, erkek, genç, yaşlı herkesin mutluluğunu sağlamak. Çocuklarımız  için kütüphaneler ve spor alanları, hanımlarımız ve emeklilerimiz için lokaller, sanayi çalışanlarımız için sosyal tesisler ürettik. Prestij eserleri şehrimize kazandırdık. Selçuklu’da hemşehrilerimizin sosyal hayat, eğitim, kültür ve spor alanlarıyla daha modern ve mutlu bir Selçuklu’ da yaşamalarını sağlamak için mevcut projelerimizin üzerine her gün yenilerini ekleyerek ilçemize ve şehrimize katkı sağlamak için gayret gösteriyoruz.” dedi.

Başkan Pekyatırmacı, Cuma namazının ardından Konya Eski Büyükşehir Belediye Başkanı Halil Ürün ile birlikte Özalkent Kapalı Pazar Yerini ziyaret ederek pazarcı esnafı ve vatandaşlar ile bir araya geldi. Pekyatırmacı ve Ürün yaklaşan 14 Mayıs seçimlerinin önemini belirterek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti için vatandaşlardan destek istedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*