Tahir Akyürek’in KonyaGİAD ve Kamyon Garajı Esnafı Ziyaretleri

AK Parti Konya Milletvekili ve 28. Dönem Milletvekili Adayı Tahir Akyürek, vatandaş ve esnaf buluşmalarına hız kesmeden devam ediyor. Kamyon Garajı esnafını ve Konya Genç İş İnsanları Derneği’ni ziyaret eden Akyürek, Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’a verilecek her oyun, Lider Ülke Türkiye’ye oy vermek anlamına geldiğini belirtti.

14 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri öncesi Konya’da seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden AK Parti Konya Milletvekili ve 28. Dönem Milletvekili Adayı Tahir Akyürek, kamyon garajı esnafını ziyaret etti.

Kamyon Garajı esnafıyla istişarelerde bulunan Akyürek, esnafı 14 Mayıs sabahı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve Cumhur İttifakı’na oy vermek üzere sandığa davet etti. Akyürek, Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’a verilecek her oyun, Lider Ülke Türkiye’ye oy vermek anlamına geldiğini belirtti.

Kamyon Garajı’nda dükkanlara giderek esnafla selamlaşan Akyürek, ardından Konya Genç İş İnsanları Derneği (Konya GİAD) Başkanı Gülvezir Korkmaz’ı ziyaret etti.

Konya’nın giderek gelişen bir şehir olduğuna vurgu yapan Akyürek, “Sosyal, kültürel, ticari, ekonomik, üretim gibi alanlarda her açıdan çok daha farklı bir Konya fotoğrafı var. 2003’te organize sanayiinde 8 bin 600 sigortalı çalışandan bahsediliyordu, şu anda 55 bini geçti. Büsan bölgesinde 5-6 bin sigortalı çalışandan bahsedilirdi, Aslım Caddesi ve çevresindeki yapılaşmayla birlikte orada da 60 bin civarına çıkmış durumda. Sosyal güvenlik kurumuna tabii çalışan sayısı 500 bini geçti. Konya dünyaya açıldı hamdolsun. Bunda iş adamı derneklerimizin, kuruluşlarımızın çok büyük önemi var. Ben o nedenle derneğimizin genç, kıymetli başkanın Konya’mıza yaptığınız katkılar nedeniyle teşekkür ediyorum. Şehrimizin gelişimine katkı sağlayan tüm iş insanlarımıza ve çalışanlarımıza da ayrı a teşekkür ediyorum” dedi.

Akyürek’in çalışmalarına AK Parti Konya İl Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Fidan ve AK Parti Selçuklu İlçe Yönetim Kurulu üyeleri eşlik etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*