The Weeknd ve Niall Horan’dan Yepyeni Çıkışlar

The Weeknd – ‘’Double Fantasy’’

The Weeknd, Future ile birlikte seslendirdiği yepyeni çıkışı “Double Fantasy “yi yayınladı. The Weeknd’in yakında yayınlanacak olan HBO Original dizisi ‘’The Idol’’ dan çıkan ilk şarkı olan ‘’Double Fantasy’’nin prodüksiyonunda kendisi ile birlikte Mike Dean ve Metro Boomin’in ortak prodüksiyonu yer alıyor.

Sam Levinson, Abel “The Weeknd” Tesfaye ve Reza Fahim tarafından yaratılan yeni dizide, Abel “The Weeknd” Tesfaye rol alıyor. The Idol, bu yıl Fransa’da düzenlenen Festival De Cannes’da lansmanını yapacak ve 4 Haziran Pazar günü gösterime girecek.

Bu yılın başlarında The Weeknd, Spotify’daki dinlenme verilerine dayanarak Guinness Dünya Rekorları’na göre resmi olarak “dünyanın en popüler sanatçısı” seçildi.

Niall Horan – ‘’Meltdown’’

Niall Horan, dinleyenlerde iz bıracak yepyeni single’ı “Meltdown’’I, Universal Music etiketiyle yayınladı. Şarkı, dünya çapında liste başı olan süperstarın 9 Haziran’da çıkacak olan yeni albümü The Show’da yer alıyor. 

“Meltdown” gibi şarkılarla Horan, şarkı yazımına daha bilinçli yaklaşımının ardındaki itici gücü aydınlatıyor: “Ne zaman bir sorun yaşasam, en kolay şey piyanonun başına oturup içimdekileri dökmek oluyor ve ancak tekrar dinlediğimde ‘Tanrım, ne kadar dürüstmüşüm’ diyorum” diye açıklıyor.

Akıl sağlığından aşkın sonsuz karmaşıklığı ve belirsizliğine kadar her şey üzerine derin bir meditasyon olan The Show, kalbinizi mutlak gerçeğine kadar takip etmek üzerine sonsuz derecede büyüleyici bir albüm. Esquire bu konuda şunları söylüyor: “The Show, Horan’ın en savunmasız şarkı yazımlarından bazılarını içeriyor. Ağırlıklı olarak piyanoda bestelenen bu albüm, Horan’ın son zamanlardaki hayatının samimi bir yansıması…” Dijital albümü ön sipariş eden hayranlar “Meltdown” ve ilk tekli “Heaven “a anında sahip olacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*